Hakkımızda

Elimden geldiğince nereye gitsem, nasıl bir rota izlesem, şu kadar günde kaç ülke gezerim, şuraya gitmişken acaba şuraya da gitsem mi gibi sorularınıza en güzel yanıtı verecek şekilde gezdiğim, gördüğüm veyahut araştırmasını yapmış olduğum blok ve görsel olarak ilginizi çekebileceğim bir site hazırladım.

Önce arama kutusundan araştırmak istediğiniz yere dair bilgiler var mı diye bakın. Yoksa sitedeki yazıların yorum kısmından veya iletişim kısmında sorularınızı sorabilirsiniz. Muhakkak size dönüş sağlarım.

 Bu elinizin ayağınız altında olması gereken bir site. Gerek rota seçme gerek rota planlama, yön bulma, ulaşım hakkında bilgiler alma ve etraftaki ATM’den tutun da cafe ve restoranlara kadar pek çok konuda bilgiler sunan bir cevher olarak düşünün.

Nereye gidiyorsanız ister konaklamalı, ister günü birlik, katılmak istediğiniz yapmak istediğiniz aktiviteler v.s Bizzat seyahat etmeyi gezmeyi ve farklı tatları tatmayı seven birisiyim. Gerek ben gerekse ailem seyahat etmeyi günü birlik gezilere katılmayı planlı programlı organize olmayı isteyerek ve severek yapıyoruz..

Ailecek yada bireysel olarak seyahat edilecek şehirlerin, pansiyonların, butik hotellerin, özellikle Antalya ve çevresindeki ultra her şey dahil sistemi olan sanatçıların konserler düzenlediği v.b hotellerin yaşam maliyetlerini, yeme içme giderleri ortalamaları, emlak ve kiralama maliyetlerini siz değerli okuyucularım için araştırmak bizzat gidip gördüğüm tecrübe ve bilgilerimi aktarmak istedim…